12_20241018_100601.jpg

Poděkování firmě OTHERM Sokolov s.r.o. za podporu našeho fotbalového klubu

Rádi bychom touto cestou vyjádřili naše upřímné poděkování společnosti OTHERM Sokolov s.r.o., která finančně podpořila Fotbalový klub Loket, z. s. a přispěla na pořízení nových dresů pro náš tým mužů.

Díky této štědré podpoře můžeme nyní našim hráčům poskytnout moderní sportovní vybavení, které přispěje nejen k lepšímu komfortu při hře, ale také ke zvýšení týmového ducha a reprezentaci našeho klubu na fotbalových utkáních.

Nové dresy jsou pro nás velkou motivací a radostí. Naši hráči se těší na jejich využití při nadcházejících zápasech a my věříme, že tato nová výbava přispěje k dosažení skvělých sportovních výsledků.

Ještě jednou děkujeme firmě OTHERM Sokolov s.r.o. za jejich podporu a důvěru v náš klub. Velmi si této pomoci vážíme a těšíme se na další spolupráci.

Fotbalový klub Loket, z.s.

Brankářský dres