Partneři klubu

Tichý consulting, s.r.o

Jsme nezávislou rodinnou firmou s tuzemským kapitálem. Stavíme na dlouholeté praxi v pojišťovnictví.

8_20231016_213237.jpg
Navštívit web partnera

Společnost Tichý consulting, s.r.o byla založena v roce 2001. Jako odborný garant společnosti čerpám své odborné znalosti a profesionální zkušenosti od roku 1994, kdy jsem působil jako obchodní zástupce jedné z nejvýznamnějších českých pojišťoven. V následujících letech jsem pracoval na pozici zástupce pojišťovny, pojišťovacího makléře a byl jsem samozřejmě také klientem pojišťoven. Díky těmto zkušenostem jsem založil předmětnou společnost s vědomím a zkušeností „jak se to má dělat“.

Vím, co klient očekává od svého pojišťovacího makléře a vím, jak by měl každý pojišťovací makléř pracovat, aby mohl být jedním z pilířů, na kterých dnes staví úspěšní podnikatelé a prosperující korporace.

Nikdy jsem neměl ambice vést velkou firmu, založenou na desítkách obchodních zástupců a prodávající své produkty mnohdy multilevelovým systémem. Dbám na profesionalitu svého týmu a menší počet klientů, se kterými udržujeme silné dlouhodobé vztahy. U mnohých z nich jsme součástí užšího managementu. Přesto máme ve svém portfoliu velké nadnárodní společnosti s mnohasetmilionovými majetky, které po vlastních zkušenostech v oblasti pojištění vsadili na naši malou společnost. A vzhledem k mnohaleté spolupráci usuzuji, že jejich volba byla správná.

V roce 2020 jsem se rozhodl vstoupit do projektu skupiny nezávislých pojišťovacích makléřů Star Insurance Group. To nám umožnilo uchovat si dosavadní nezávislost, která je pro mě důležitá a na které si zakládám, a zároveň participovat na výhodách vyplývajících z členství ve skupině se zprostředkovaným pojistným 2 mld. Kč. Tichý Consulting vstupuje do Star Insurance Group.